4. Arda Kutsal

Girne Amerikan Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arda Kutsal, Kavrakoğlu Management Institute’ta Executive MBA programını ve sonrasında Bilgi Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Farklı sektörlerdeki firmaların çeşitli internet projelerinde yöneticilik görevlerinde yer aldıktan sonra, Girne Amerikan Üniversitesi’nde iki yıl Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yaptı. Uzel Corporation Bilgi Sistemleri’nde 2 yıl boyunca internet projeleri üzerine çalıştıktan sonra, Argentum Ventures’a teknoloji yatırımları yöneticisi olarak atandı.

Ağustos 2007’de İnternet girişimlerine odaklı strateji, yatırım, ürün ve pazarlama alanlarında danışmanlık sağlayacak olan şirketini kurmak için Argentum Ventures’daki görevinden ayrıldı.

Webrazzi isimli bloğunda Türkiye ve dünyadaki yeni nesil web girişimlerini analiz ederken, Blograzzi isimli girişimiyle de ülkemizdeki bloglara faydalı bir platform oluşturdu.

Bugüne kadar Twitter’da 7.077 tweet atmış olan Kutsal’ın buna karşılık 136.220 takipçisi bulunuyor. Tweetleri ise ağırlıklı olarak Webrazzi’deki haberlerden ve sektörle ilgili paylaşımlardan oluşuyor.

Arda Kutsal’ın Linkedin’de ise 6.377 takipçisi var. Burada da yine sektörel paylaşımları ön planda.

Twitter’da takip etmek için tıkla!

Linkedin’de takip etmek için tıkla!

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link